Jak wybrać doskonały biustonosz?

Jak wybrać doskonały biustonosz?

Kobiety dość często mają spory problem z dostosowaniem do siebie odpowiedniej bielizny. Czasami mogą spędzić w jednym sklepie odzieżowym nawet kilka godzin, po czym wychodzą z niego z pustymi rękami albo z dodatkowym stanikiem, którego i tak nie będą nosić, zakładać. Trzeba na pewno poświęcić więcej czasu na dostosowanie idealnego biustonosza, stanika, gdyż to od niego w większej mierze zależy ogólny komfort oraz to, jak rzeczy będą leżeć na ciele. Mając w szafie, garderobie chociaż jeden doskonale dostosowany biustonosz, już wolno się poczuć o wiele bezpieczniej.
Na zakupy bieliźniane na pewno wskazane jest wybrać się z drugą osobą – przyjaciółką, matką, siostrą czy chłopakiem. Czasami kobiecie bowiem tak niesłychanie może się spodobać jakiś stanik, że będzie w stanie kupić go za każdą cenę,kwotę nawet gdy jego rozmiar będzie zbyt mały lub zbyt duży. Opinia drugiej osoby w takich momentach jest po prostu bezcenne. Znajoma na pewno doradzi swojej przyjaciółce i bezpośrednio jej powie, co twierdzi o konkretnym biustonoszu. Nie warto bowiem w tych rzeczach ufać osobom pracującym w sieciowych sklepach , odzieżowych bowiem im zależy tylko na jak najwyższej sprzedaży, dlatego za wszelką cenę starają się wciskać, wmusić klientkom rozmaite towary. Przez takie zachowanie sprzedawczyń panie muszą potem zapełniać swoje szafy całkiem niepotrzebnymi elementami bielizny.
Naturalnie pomoc drugiej osoby jest ważna, aczkolwiek tylko pani przymierzająca biustonosz może precyzyjnie określić, czy on na nią pasuje. Z całą pewnością powinna zastanowić się nad jego obwodem, bowiem według wielu specjalistek od odzieży Polki w większości wypadków wybierają biustonosze zbytnio luźne. Przy zapięciu ich na ostatnią haftkę powinno się natomiast czuć spory opór i nacisk. Dzięki temu potem biustonosz zawsze można mocniej spiąć,zapiąć gdy już poszerzy się on w praniu czy pod wpływem codziennego noszenia. Znacząca jest też wielkość miseczek, które z kolei przeważnie są zbyt małe. panie chcą albowiem eksponować swoje walory i chcą, by były one jak najogromniejsze, dlatego usiłują wciskać się w zbyt małe biustonosze i wypychać w nich biust, co jednakże nie wygląda w ogóle pięknie. Biust w takiej bieliźnie nie może też bez trudu się ułożyć, dlatego też czasem z zaczyna sprawiać dyskomfort. Najlepiej już pogodzić się ze swoimi niewielkimi atutami, aniżeli tak bardzo cierpieć.
Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu można w zwyczajny sposób zakupić dla siebie nienagannie dopasowany stanik. W tym celu można po prostu udać się do specjalistki od dobierania biustonoszy, która potrafi pomóc dosłownie każdej kobiecie. Na pewno warto odbyć taką wizytę chociaż raz w swoim życiu, by zidentyfikować wymiar swoich piersi.


Możliwość komentowania została wyłączona.